איור של מאמנת אישית לסדנאות אימון אישי.jpg

מה תרצו להשיג?

סדנאות אימון אישי

מה תרצו להשיג?

לשפר את מערכת היחסים עם בן משפחה?

איזון טוב יותר בין חיי משפחה לחיים מקצועיים?

להתראיין בהצלחה לתפקיד שמאוד רצית?

להחליט על הדרך המקצועית העתידית?

להגדיל את מערך החברים? לשפר יכולות networking?

אימון אישי (Coaching), הוא תהליך המכוון לסייע לאנשים מתפקדים להציב ולהשיג מטרות, להתגבר על מכשולים ולשמר מוטיבציה. היעד של האימון האישי הוא שבתום התהליך המתאמנים ירכשו את הכלים הנחוצים להשגת מטרותיהם, ואת הביטחון ביכולתם להגשימם. במסגרת עבודת האימון נעשה שימוש בכלים ותרגילים מתחום הפסיכולוגיה החיובית, ה-Mindfulness, ופסיכולוגיה קוגניטיבית – בהתאם לצרכים העולים במפגשים ולסגנון האישי המתאים למתאמן.ת.

באימון אישי קצר טווח ניתן להשיג מטרות מוגדרות קצרות טווח, להבין ולהסיר חסמים להצלחה, ולפתח מיומנויות על מנת לממש את הפוטנציאל הגלום בכל אחד ואחת מאיתנו. האימון האישי מתמקד ביכולות ובתחומים החזקים של המתאמנ.ת על מנת לבנות עליהם, לפתח ולהצמיח מהם יכולות נוספות ואסטרטגיות להתמודדות עם מצבי חיים מאתגרים.

בעוד שמפגשי אימון אישי אחד על אחד בהחלט יכולים לקדם אותנו בכיוון השגת המטרות שלנו, סדנאות אימון אישי קבוצתיות, מוסיפות רבדים נוספים לעבודת האימון. המשתתפים בסדנה מספקים קונטקסט בינאישי וקבוצתי לעבודת האימון האישי, מהווים "חדר מראות" המספק למשתתפים השתקפויות נוספות של עצמם, ומאפשרים למשתתפים לקבל עושר של זוויות ראייה שמאמן אישי (טוב ככל שיהיה) אינו יכול לספק.

סדנת אימון אישי - פרספקטיבות

נקודות המבט בעולמנו הן אינסופיות; אך כל אחד מאיתנו רואה את העולם דרך זווית הראייה הייחודית לו.ה. כאשר אנחנו מרגישים 'תקועים' בסיטואציה ולא מצליחים למצוא פתרון, ככל שנגביר את טווח ומרחב התנועה, כך נגדיל את מרחב הראייה, נשנה את נקודת המבט ונגלה פרספקטיבות חדשות. 

אני מזמינה אתכם להתנסות בסדנה עוצמתית ומרגשת בה תוכלו להרחיב את נקודת המבט, להעמיק בנושאים החשובים בחייכם, ולבחון אותם מזוויות ראייה חדשות.

  • לאפיין מהם הערכים המובילים בחיים שלכם? מהם הדברים החשובים לכם?

  • מהם הדברים שמקנים משמעות לחיים שלכם?

  • מה מקור המוטיבציה שלכם? מהו המנוע הפנימי שמניע אתכם?

  • מהם המשאבים העומדים לרשותכם? מה מקדם אתכם בחיים?

  • מהם החסמים בחייכם המונעים מכם לממש את הפוטנציאל שלכם?

  • מהי מפת הדרכים האישית שלכם בדרך אל היעד הנכסף?

  • מיהם השחקנים המשמעותיים הנוספים בחייכם?

  • מהו איכות מערכות היחסים שיש לכם איתם?

לתגובות וביקורות של משתתפי סדנאות אימון אישי לחצו על הכפתור