הרצאות לארגונים

כל ההרצאות והסדנאות הותאמו גם לשגרת COVID 19 

וניתן להירשם להרצאות והסדנאות גם באופן מקוון. zoom online

הרמת כוסית? | פעילות גיבוש צוותי? ערב חברה? עם בני זוג?

ההרצאות לארגונים של Insight Out מיועדות לקהל חושב, שראה ושמע הרבה הרצאות, והן משלבות ידע ועניין, תובנות אישיות (הרבה רגעים "א-הה!"), שיפור ההיכרות והמון כייף. ההרצאות והסדנאות מבוססות על ידע מתחומים מדעיים שונים, השתתפות אקטיבית של הקהל, התנסות ביחידים, בקבוצות ובזוגות.

רשימת ההרצאות לארגונים מתעדכנת מפעם לפעם...

הרשמו לניוזלטר חדשות ועדכונים שלנו ותתעדכנו בזמן בטיפים, מאמרים והרצאות בנושאים חדשים

הסדנאות | הרצאות

איור של סדנת אינטואיציה.jpg

סדנת אינטואיציה

מהי אינטואיציה?

כיצד מסביר מדע המוח את האינטואיציה?

היכן "ממוקמת" האינטואיציה במוח?

האם ניתן לסמוך עליה?

כיצד נוכל לפתח ולטפח את היכולות האינטואיטיביות שלנו? סדנה מרתקת וכייפית בה המשתתפים יכירו את הגילויים המדעיים בנושא אינטואיציה, יגלו מהי רמת האינטואיציה האישית של כל אחד ואחד ויקבלו כלים מעשיים לפיתוח היכולות האינטואיטיביות שלהם.

איור של סדנת חוסן אישי.jpg

סדנת חוסן אישי

למצוא שקט נפשי ב(י)מים סוערים

מהו חוסן אישי? מה מאפיין אנשים עם חוסן אישי? כיצד ניתן לטפח חוסן אישי?

סדנה חווייתית אינטראקטיבית המשלבת מיינדפולנס (טעימה מעולם המדיטציות)  ועבודה אישית ובזוגות עם קלפים השלכתיים לגילוי הכוחות והמשאבים הפנימיים.

​מטרת הסדנה לאפשר למשתתפים לקחת נשימה שנדרשת לנו כל כך בימים סוערים, להתחבר לקהילה הרחבה אליה הם משתייכים, להיזכר ולהתבונן ב"מתנות" הכוחות האישיים העומדים לרשותם. 

סדנת פנים אל מול פנים.jpg

סדנת פנים אל מול פנים

מרגע שנולדנו, הפנים שלנו הם חלק ניכר ממי שאנחנו; הם משקפים את הגיל, המין, הרגשות, המחשבות שלנו, החלומות שלנו ואת כל מה שהופך אותנו מזוהים בעולם. בין גלישה ב פייסבוק, לינקדין ואינסטגרם ולבין צילום סלפי, אנחנו כל הזמן מתבוננים בעצמנו ובאנשים אחרים, בעיקר בפנים של אחרים.

הסדנה עוסקת בבני אדם, הדרך בה אנו רואים את עצמנו, והדרך בה אנו משקפים אחד את השני בקלפי פנים המשמשים לנו מעין מראות כשאנו מסתכלים בהם אנו רואים משהו מעצמנו.

הסדנה היא סדנה אינטראקטיבית, דינמית והמשתתפים מעורבים בה בכל רגע ורגע, מאפשרת ליצור הכרות מהירה ועמוקה בין משתתפים או להעמיק את ההיכרות בין משתתפים שיש ביניהם הכרות מוקדמת.